Uçtan Uca Kurumsal Güvenlik

Güvenlik Cihazları Hizmetleri

Kurumsal operasyonlarınızda verilerinizi ve bilgilerinizi korumak önemlidir. 21.yy’da rekabet için kurumsal güvenliğinizi sağlamak kadar, bu güvenliği güvenilir ve geliştirilebilir, genişletilebilir cihazlar ile sağlamak da önemlidir. Rakun, kurumsal güvenliğinizi sağlamak için ağınıza entegre Watchguard UTM cihazları kullanır ve ağınızın güvenlik kontrolünü profesyonelce ele alır.

Kurum içi Güvenlik

Rakun, kurum içi güvenliğinizi de sağlayabilmek için kullanıcı bilgisayarlarından intranetlere, yerleşik sunuculardan depolama birimlerine kadar tüm kurumunuzu kapsayan bilişim güvenliği sistemleri konusunda da hizmet vermektedir. Kurum dışına açılan kapılarınızın güvenliği kadar kurum içi sistemleriniz de önemlidir. Rakun, kurum içi güvenliğiniz için en son DLP teknolojilerini kullanır.

Kurumsal UTM Cihazları Temini


Kurumsal Uçtan Uca Güvenlik Çözümleri


Kurumsal Mail Koruma Sistemleri


Şifreleme ve Yedekleme Sistemleri


Kurum İçi Güvenlik Hizmetleri


DLP Teknolojileri ve Hizmetleri


Sadece Antivirüs Kullanmak Mı ?

top1

Birçok işletme, güvenlik çözümü olarak sadece Antivirüs uygulamalarını tercih etmektedir. Kurumsal bilgilerinizin güvenliği için, sadece bilgisayarınıza gelen son bağlantıda değil, kurumunuza gelen ve giden tüm bağlantılar üzerinde denetiminiz ve güvenliğiniz olmalıdır. Rakun, profesyonel güvenlik hizmetleri ile kurumunuzu uçtan uca güvene alır.