Rakun ile Çalışmak Şirketinize Neler Katabilir ?

Kurumsal Altyapıya Kavuşun

Rakun, şirketinizin bilişim altyapısını analiz eder, şirketinizin gerçekleştirdiği operasyonlarını inceler ve size gerekli olan en optimal altyapı planını oluşturarak, kurumsal altyapıya, abartısız ve sizi yormadan geçebilmeniz için yardımcı olur. Altyapınızı size en uygun olan bilişim cihazlarıyla yeniden düzenler ve uzun yıllar boyu dış müdahale olmadan sağlam bir bilişim altyapısı kurmanıza yardımcı olur.

Böylece çok daha güvenilir bir altyapı ve iyi ayarlanmış cihazlar ile operasyonlarınızı daha verimli ve modernize şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketinizi Teknoloji ile Yönetin

  • Gelişmiş sunucu sistemleri ile tüm şirket içi cihazlarınızda, bilgisayarlarınızda ve kullanıcı hesaplarınızda kontrolü ele alabilir,
  • Bulut platform çözümlerimiz ile yerleşik CRM, ERP, Veritabanı ve benzer programlarınızı buluttan erişebilir ve yönetebilir,
  • Gündelik kullandığınız programları sunucularımız üzerinde konumlandırarak arızalarda, kesintilerden ve kayıplardan kurtularak daha verimli konuma gelebilirsiniz.

 

Bu hizmetler size hız ve yönetilebilirlik alanında avantajlar sağlarken, kurumsallığınızı da ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Daha Verimli ve Sorunsuz Çalışın

Rakun, tüm mail (posta) sistemlerinizi ve dosya sistemlerinizi gerekli düzenekler ve sunucular ile profesyonel şekilde şekillendirir ve sizin adınıza yönetir. Müşterilerinizle iletişime geçerken, çalışmalarınızı yürütürken, dosyalarınızı düzenlerken veya erişirken herhangi bir sorunla karşılaşmaz veya desteğe ihtiyaç duymazsınız. Postalarınızı ve dosyalarınızı güvenilir şekilde saklar, birimleriniz arasındaki erişim yetkilerini tanımlar ve yönetir. Böylece şirketiniz içerisinde personellerinizin çalışma alanlarını ve iletişim olanaklarını siz belirlersiniz.

Butik Yazılımlar ile Güçlenin

Rakun, şirketinizin ihtiyaç duyduğu herhangi bir butik yazılımı sizin için tasarlayıp, üretip, kullanımınıza sunabilir. Bu amaç ile şirketinizde ihtiyaç duyulabilecek yazılımlar ve üretilebilecek olan sistemler önerilerek çalışmalar genişletilebilir. Kendinize özgü hazırlanmış ve sadece sizin kullandığınız iş yazılımları ile rakiplerinizden bir adım öne geçerek operasyonlarınızı kendi butik yazılımlarınız ile güçlendirerek müşterilerinize daha hızlı ve gelişmiş hizmetler verebilirsiniz.

Şirketinizde hali hazırda kullanılan tüm yazılımların kontrolünü ve bakımını da Rakun’a emanet ederek, ortaya çıkabilecek sorunlara ve yüksek lisans fiyatlarına da dur diyebilirsiniz.

İnternette Profesyonelce Yer Alın

Şirketinizin ve hizmetlerinizin internette profesyonelce yer alması önemlidir. Rakun, işletmenizin internette en iyi şekilde yer alması için sizin için gerekli tüm medya çalışmalarını yürütebilir. Bu kapsamda internet siteniz, sosyal medya hesaplarınız, SEO çalışmalarınız ve internet reklam kampanyalarınız Rakun tarafından yönetilebilir. Profesyonelce gerçekleştirilen bu çalışmalar ile şirketiniz internette en iyi şekilde yer alırken, siz de hizmetlerinize motive olabilirsiniz.

Sunucu ve Bilgisayarlarınızı Tasarlayın

Projelerinizde veya ofisinizde kullanacağınız sunucularınızı ve bilgisayarlarınızı Rakun’dan temin edebilirsiniz. Dilerseniz, projelerinize ve ofisinize uygun bilgisayar sistemlerini, Rakun ile beraber istediğiniz özellikler ile tasarlayabilir ve tam olarak projelerinizin veya ofisinizin ihtiyaç duyduğu sistemleri temin edebilirsiniz. Rakun, donanım profesyoneli olarak tüm gerekli donanımları sizin için özenle seçer ve kurulumlarını gerçekleştirir. Bu da projelerinizde veya ofisinizde standartlara bağlı kalmadan istediğiniz sistemleri bir profesyonel ile beraber kurmanıza olanak sağlar.

Devlet Teşviklerinden Faydalanın

Rakun, profesyonel bir ARGE şirketidir. Şirketinizin devlet teşviklerinden yararlanabilmesi ve beraber projeler gerçekleştirebilmek adına size her türlü araştırma-geliştirme ve projelendirme hizmetini sağlayabilmektedir. Devlet teşvikleri ile giderlerinizi araştırma-geliştirme odaklı olarak düşürebilir, ülkemiz ve topraklarımız için alanınızda gelişimler yaparak yeni ürünler ve hizmetler ortaya çıkarabilirsiniz. Rakun, ARGE alanında şirketinize her türlü danışmanlığı ve desteği verebilecek profesyonel bir ekibe ve deneyime sahiptir.

Şirket Güvenliğinizi Arttırın

Şirketinizde bilişim güvenliğini sağlamanız çok önemlidir. Rakun, gelişmiş UTM cihazları ve DLP yazılımları ile şirketinizi hem ağ saldırılarına karşı korur hem de personellerinizin güvenlik amaçlı yönetimini size verir. Yıllardır yapılan çalışmalar ile kanıtlanmıştır ki, bilişim güvenliği şirketler için vazgeçilmezdir. Gelişmiş cihazlar ve yazılımlar ile bilgilerinizin her zaman her yerde güvende olduğunu bilirsiniz. Böylece dosyalarınızın, bilgilerinizin ve hatta paranızın güvenliğini Rakun’un profesyonel ortaklığı ile devamlı olarak sağlamış olursunuz.

Kripto Para Birimlerini Kabul Ediyoruz !

Rakun ve bağlı firmalarımız olarak, kripto para birimlerinin, geleceğimizi şekillendirecek Blockchain teknolojisi ve anlayışı ile, önemli bir atılım olduğunu düşünüyoruz. Kripto para birimlerinin gelecekte kaçınılmaz bir alışveriş yöntemi olduğunu savunuyor ve bu teknolojiyi hem destekliyor, hem de geliştirilmesi konusunda yatırımlar, çalışmalar yapıyoruz. Rakun ve bağlı firmalarımız olarak, tüm hizmetlerimizde kripto para birimleri ile ödemeleri kabul ediyoruz.