Projeleriniz ve Kurumunuz için Özel Yapım Sunucular

Intel Tabanlı Sunucu Üretimi

Konusunda uzman donanım uzmanlarımız ile, projeleriniz ve kurumsal ihtiyaçlarınız için, Intel Xeon İşlemci Ailesi tabanlı özel sunucu üretimlerimizi, üniversite bünyesinde yer alan araştırma merkezimizde özenle üretebilmekteyiz. AsRock, Tyan ve Supermicro ile olan anlaşmalarımız dahilinde, size özel port, chipset yapısı, DIMM ve işlemci sayılı sunucu üretimlerini, azami şekilde milli olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

AMD Tabanlı Sunucu Üretimi

Özellikle genişletilebilme, sanallaştırma operasyonları ve güç tüketimi konusunda etkin rol oynayan AMD Opteron ve diğer AMD işlemcilerine sahip özel sunucu üretimlerini de, kurumunuzun ihtiyaçları dahilinde özenle gerçekleştirebilmekteyiz.

Fiyat/Performans skalasında önde yer alan AMD tabanlı sunucu sistemleri, özellikle depolama sunucularında, mail sunucularında ve uygulama sunucularında aktif şekilde kullanılan sunucu sistemleridir. Uzaktan Erişim, Reporting, Virtualization, Expanding, Dual İşlemci, Registered Sistemler, SFP/SFP+, HBA ve F/O özellikleri ile kurumunuza en uygun şekilde sunucuları üretebilmekteyiz.

Kurumunuza Özel Sunucu

AsRock, Tyan ve Supermicro’nun, üstün özellikli, genişletilebilir, özelleştirilebilir ve durable anakartları üzerine mimarisi gerçekleştirilen özel sunucu konfügrasyonlarımız, kurumunuz için en iyi komponentler, kartlar ve donanım öğeleriyle donatılarak, yıllarca sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz sunucu sistemlerine dönüşmektedir. Böylece, kurumunuza ve projelerinize en uygun fiyat/performans oranına sahip sunucuyu sizin için üretebilmekteyiz. Garanti ve yedek parça konusunda da geniş ağa sahip tedarikçilerimiz ile, güvenle sunucu sistemlerinizi yapılandırabilirsiniz.

Başlıca Özellikler

Dual Soket Yapısı


Xeon V3/V4 İşlemci


DDR4 RDIMM Bellek


1U/2U/4U Segment


SFP/SFP+/HBA


PCIe3.0 ve M.2 Slot


Geniş GLAN Altyapısı


vPro ve AMD-v


Yüksek QPI Değeri


SATA ve SAS Altyapısı


Platinium PSU


Geniş I/O portları