Sanallaşın, Kazanın

Kurumsal Sanallaştırma Çözümleri

Bulut bilişim ve sanallaştırma çözümleri ile kurumunuzun yerleşik çözümlerle olan bağlantısını kesebilir, daha hızlı, daha özgür ve genişletilebilir bir dünyaya adım atabilirsiniz. Kurumsal sanallaştırma, sistem sanallaştırması, M2M ve B2B iletişim sanallaştırmaları ve yerleşik çözümlerin buluta taşınması konularında profesyonel hizmet veren Rakun ile kurumunuzu teknolojinin bir sonraki aşamasına şimdiden geçirin.

Sanallaştırma Hizmetlerimiz

Sanallaştırma ile veriminizi ve erişebilirliğinizi arttırırken, kolayca genişletilebilir ve daha kolay kontrol edilebilir sistemlere kavuşursunuz. Bu da kurumsal operasyonlarınızı daha hızlı, daha efektif ve kesintisiz şekilde devam ettirmenize olanak sağlar. Nesnelerin interneti ve bulut bilişim sistemleri ile de kurumunuzun bilgi iletişim teknolojisi altyapısını son noktaya taşıyarak sorunlara elveda diyebilirsiniz.

Kurumsal Buluta Geçiş Operasyonları


Bulut Yönetim Sistemleri Hizmetleri


Kurumsal Dökümantasyon Sanallaştırma Hizmetleri


Yerleşik Sistemlerin Sanallaştırılması


Haberleşme Sistemlerinin Sanallaştırılması


Sanallaştırma ile Enerji Verimliliği Uygulamaları


Sanallaştırma Neden Önemlidir ?

cloudcomp

Bilişim sistemlerinin ve internet altyapısının yüksek hızlara çıkması ve kapsama alanlarının genişlemesi sonucunda, yerleşik sistemlerin işlemlerinin uzak sunucular ve sistemler üzerinde yapılabileceği ve bunun kurumsal bir avantaj olduğu farkedildi. Bu yüzden sunucu sistemlerinizi, iletişim sistemlerinizi ve kurum altyapınızı sanallaştırmanız, günümüz teknolojisine adaptasyon sağlamakta ve kurum bilişim masraflarını düşürerek daha efektif bir bilişim yönetimi sunmaktadır.