Türkiye'de Tek Anahtar Teslim Veri Merkezi Çözüm Uzmanı

Sunucu Köyü

En sevdiğimiz iş sunucular. En sevdiğimiz operasyon ise veri merkezi kurulumu. Rakun, Türkiye’de tek olarak, anahtar teslim veri merkezi inşası konusunda uluslararası ve ulusal uzmanlar ile çalışan tek şirkettir. Veri merkezi ihtiyacınızı en iyi şekilde analiz eder, fizibilite çalışmalarını ve yasal işlemleri doğrudan kendi yürütür, veri merkezini inşa eder ve operasyonel hale getirerek anahtarı kurumunuza teslim eder. Büyük veya küçük farketmez, veri merkezi özen ister.

Planlamadan Tedariğe Tüm Adımlar

Veri merkezi inşasının tüm aşamalarında Rakun’un profesyonelliğinin bir parçası olun. Planlamadan ürün tedariğine, altyapı inşasından cihaz kurulumlarına, haberleşme sistemlerinden uydu iletişim sistemlerine kadar tüm adımları ile planlanan veri merkezi, Rakun tarafından tek kalemde inşa edilip teslim edilebilmektedir. Veri merkezi kurulumlarında parçalı çalışarak veriminizi düşürmeyin, Rakun ile çalışın, hem kontrol edilebilir hem de daha cazip fiyatlar ile veri merkezi sahibi olun.

Veri Merkezi Planlama ve Tasarım Hizmetleri


Veri Merkezi Fizibilite ve Raporlama Hizmetleri


Sistem ve Ekipman Planlama Hizmetleri


Anahtar Teslim İnşa Süreci Hizmetleri


Veri Merkezi Devre ve Bağlantı Hizmetleri


Veri Merkezi Enerji Sistemleri Hizmetleri


Hayallerinizi Neden Erteleyesiniz ?

Kurumsal projelerinizi, kurum içi operasyonlarınızı, tematik sistemlerinizi veya çok daha büyük global sistemlerinizi neden inşa etmeyesiniz ? Hayallerinizi ertelemeyin, veri merkezinin işlem gücüne sahip olarak hayal bile edemeyeceğiniz kurumsal arenalarda en güçlü altyapılar ile operasyonlarınızı gerçekleştirin. Konusunda uzman ve tamamen entegre çalışması ile Rakun, Türkiye’de inşaatından teminine, kurulumundan yönetimine anahtar teslim veri merkezi inşası gerçekleştiren tek şirkettir.