Güçlü Ağ Altyapısı Güçlü Kurumsallık

Ağ Altyapıları Hizmetleri

Sunucular, bilgisayarlar, kullanıcılar, müşteriler ve internet arasındaki keskin bağlantıyı sağlayan ağ sistemleri ve ağ altyapıları kurumunuz için önemli bir yer teşkil eder. Bulunduğunuz ortamdaki reel sistemler ve cihazlarınızdaki sanal ağ sistemleri, kurumunuzun sağlıklı bir şekilde iletişimde kalmasını sağlar. Rakun, ağ altyapıları ve ağ sistemleri konusundaki uzmanlığı ile kurumunuzun asla offline olmamasını sağlayarak, kaliteli planlama ile ağ altyapınızı kurar, yönetir ve analiz eder.

Altyapı ve Yönetim Hizmetlerimiz

Ağ üst sistemlerinin, yani bilgisayarların, sunucuların ve diğer cihazların doğru çalışması ve performanslı olması gerekliliği kadar, ağ alt sistemlerinin de doğru ve düzgün şekilde yapılandırılmış ve profesyonelce yönetiliyor olması gerekir. Ağ altyapıları kurumunuzun dünyaya açılan noktalarındandır ve uzman birimlerce tasarlanmalı, kurulmalı ve yönetilmelidir. Rakun bu hizmetlerin hepsini size en iyi şekilde sağlar.

Altyapı Planlama ve Tasarım Hizmetleri


Altyapı Performans Ölçümlemeleri


Ağ Altyapısı Kurulum Hizmetleri


Altyapı İşletim ve Yönetim Hizmetleri


Ağ ve Sanal İletişim Altyapıları


İnternet ve Ses Verisi Altyapı Hizmetleri


Ağ Altyapıları Neden Önemlidir ?

Network (1)

İşletmenizin temiz ve doğru şekilde kurulmuş bir ağ altyapısına sahip olması demek, her zaman net ve güvenli veri akışı, kesintisiz ağ üstyapıları ve hızlı iletişim demektir. Teknoloji ilerledikçe değişen ve gelişen ağ altyapılarına uyumluluk da yeni bir kurulum kadar önemlidir. İşletmenizin ağ altyapılarını güçlendirmeniz veya yeniden yapılandırmanız üst sistemlerinizin kaliteli çalışması için de gereklidir.