Depolama Sorununu Sonsuza Kadar Çözün

Kurumsal Depolama Sistemleri

3parhero1120x318iktcm2452070838tcm2451979511tcm2452070838

Depolama, kurumsal arenada en büyük önem arz eden konulardan biridir. Sunucularınızın, verilerinizin, çalışanlarınızın, dökümanlarınızın, haberleşme sistemlerinizin, kısacası kurumunuzun her noktasında depolama önemli bir problemdir. Rakun, depolama sistemleri üzerine özel olarak odaklanmış ve bu konu hakkında TÜBİTAK ve Sanayi Bakanlığı ile de projeler gerçekleştiren, depolama sistemleri ürün gamında ünitelere sahip en önemli çözüm ortağınız olmaya adaydır.

Gelişmiş Depolama Yönetimi Hizmetleri

Rakun, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu, ilerleyen zamanlardaki genişleme potansiyellerini raporlayarak ihtiyaç duyabileceği ve ek sistemler için gereken depolama sistemlerini profesyonelce belirler ve bu sistemlerin kurumunuzun hizmetine sokulması konusunda profesyonel hizmetler vermektedir. Depolama sistemleri, depolama sunucuları ve depolama birimleri konusunda uzman Rakun, her zaman kurumunuzun yanında.

Kurumsal Depolama Analizi ve Raporlama


Depolama Sunucusu Hizmetleri


Depolama Birimleri Tedariği ve Takibi


Depolama Yönetim Çözümleri


Bulut Depolama Sistemi Entegrasyonu


Kurumsal NAS Cihazları Hizmetleri


Verileri Bir Yerde Saklamak Lazım

Enterprise-NAS

İşletmenizin düzenli, kontrol edilebilir ve zamanı geldiğinde sunucu ve operasyonel sistemlere bağlı olarak genişletilebilir bir depolama altyapısına sahip olması çok önemlidir. Verilerinizi bir yerde saklamak gerekir ve bu alanlar profesyonelce planlanmalı ve yaratılmalıdır. Rakun, kurumsal arenada, depolama konusunda problem yaşamamanız için bu konu üzerinde araştırma-geliştirme projeleri yürüten profesyonel çözüm ortağınızdır.