E-Fatura'ya Geçiş Sürecinde Ortağınız !

Rakun ve Turunç ile Güvenilir E-Fatura

Rakun, Türkiye’nin en önemli E-Fatura entegratörlerinden Turunç Bilişim ile Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde E-Fatura geçiş döneminde müşterilerine destek sağlamakta ve Turunç Bilişim’in E-Fatura sistemlerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Matbu faturadan E-Fatura sistemine geçişinizin tüm aşamalarında Rakun ve Turunç sizinle.

E-Fatura geçiş sürecinizde, şirketinizin sistemsel altyapısını değerlendiren ve gerekli güncellemeleri ve yükseltmeleri gerçekleştiren Rakun, Turunç Bilişim’in gelişmiş E-Fatura entegrasyon sistemlerini de, Turunç Bilişim ile ortak şekilde şirketinize entegre eder ve geçişinizi sorunsuz şekilde tamamlar.

E-Fatura'ya Geçiş ve Önemi

Hem kurumsal altyapıyı kuvvetlendirmek, hem devlet kaynaklı elektronik ortam gereçlerine ve sistemlerine dahil olmak hem de kağıt, baskı ve benzer masraflardan ve tüketimlerden kaçınıp doğayı korumak adına E-Fatura sistemi dünyanın birçok ülkesinde, yüzlerce şirket tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. E-Fatura sistemi, faturalarınızın, defterlerinizin ve mali kayıtlarınızın dijital ortamda daha sağlıklı şekilde saklanmasını sağlar ve mali kontrol, ödeme alma ve yapma işlemlerinde kolaylık sağlayarak işinize verimlilik ve hız katar.

E-Fatura'da Güvenilir Ortaklık

E-Fatura’ya geçiş aşamasında güçlü ortaklar ile çalışmak önemlidir. Esasında E-Fatura sistemi ve programları, sorunsuz altyapılar üzerine inşa edilmiş sorunsuz programlar ve platformlar gerektirmektedir. Bu anlamda güçlü altyapınızı Rakun Informatics olarak biz sağlarken, E-Fatura için gerekli sorunsuz ve kaliteli platformları da Turunç Bilişim sağlar. Böylece güçlü ve güvenilir bir şekilde E-Fatura’ya geçerek, dijital ticari yaşamın verimliliğinden ve devletin sağladığı dijital kaynaklardan sonuna kadar faydalanabilir olursunuz. Şirketinizin E-Fatura’ya geçişi konusunda beklemeyin, hemen iletişime geçin.