Enerji Konusunda Uzman Partneriniz Elbette Rakun !

Hidrojen Enerjisi

Rakun, Hidrojen Enerjisi konusunda, ülkemizin en deneyimli ekibine sahiptir. Ulusal ve Uluslararası çalışmalarda operasyonlar gerçekleştirmiş, Hidrojen Enerji Sistemleri, Hidrojen Yakıt Pili Çalışmaları, Hidrojen Destekli Üniteler ve Hidrojenli Araç Projelerinde çalışmış, konu üzerinde profesyonel olarak özelleşmiş personelimizle, Hidrojen Enerjisinin yakıt ve salt enerji olarak kullanılması projelerinde öncü ve profesyoneldir.

Rakun, Hidrojen Yakıt Hücreli UAV Sistemleri ve Boraks İlişkili Hidrojen Araştırmaları konusunda da araştırma-geliştirme çalışmaları gerçekleştirerek ülkemize bu alanda bilgi birikimi katmaya devam etmektedir.

Güneş Enerjisi

Rakun, Güneş Enerji sistemleri ve bu sistemlerin tedariği, entegrasyonu ve enerji kontrolü konularında da uzmandır. Bu konu üzerine özelleşmiş ekibimiz ile, özellikle santral bazlı güneş enerji projelerinizi anahtar teslim şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Güneş enerji sistemleri ile ilgili olarak global anlamda kendini kanıtlamış üretici ve tedarikçiler ile çalışmaktayız. GaAs ve Silikon bazlı güneş panelleri temin ve tedarik operasyonları, Rakun tarafından profesyonellikle gerçekleştirilir.

Alternatif Enerji Santral Sistemleri

Alternatif Enerji Kaynaklarına dayalı güç üretim santrali projelerinde, altyapıdan temine, yüzey çalışmalarından entegrasyona kadar tüm alanlarda Rakun, en büyük destekçiniz. Özellikle güneş, rüzgar ve hidrojen enerjisi konularındaki, hem akademik hem de pratik bilgi ve becerisi ile, güç santrallerinizin tüm yapılandırma ve yönetim operasyonlarında Rakun yanınızda.

Enerji Sistemleri ve Enerji Projeleriniz ile alakalı tüm iletişimlerinizde [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Enerjiniz için İletişime Geçin !