HP & Dell Server Sistemleri

Sunucu sistemlerinin temini, kurulumu, işletimi ve bakımı konularında uzman olan Rakun, özellikle HP ve Dell sunucu sistemlerinde hizmet vermektedir.

Ağ Hizmetleri

Kurumsal ağ yapılarının planlanması, şekillendirilmesi ve altyapı-sonlandırma işlemleri konularında hizmet ve destek vermektedir.

Güvenlik Cihazları

Kurumsal ağ ve sunucu sistemlerinin güvenligini saglayan güvenlik cihazları konusunda Rakun, müşterilerine uçtan uca hizmet vermektedir.

Sanallaştırma Çözümleri

Bilgisayar, sunucu ve ağ sanallaştırma konularında hizmet veren Rakun, bu sistemlerin planlanması, kurulumu ve işletilmesi konularında uzmandır.

Veri Güvenliği Çözümleri

Kurumsal verilerinizi ve platformlarınızı en iyi şekilde korumak için Rakun, müşterilerine en ileri teknoloji çözümler sunmaktadır.

Depolama Çözümleri

Depolama ihtiyacı olan sistemler için Rakun, çok yönlü depolama çözümleri, yönetim sistemleri ve depolama sunucuları sunmaktadır.

Anahtar Teslim Datacenter

Rakun, kurumsal ihtiyaçlarınız için, anahtar teslim veri merkezi sistemleri kurulum, işletim ve bakım hizmeti vermektedir.

Kurumsal Bilişim Danışmanlığı

Rakun, kurumunuzun her türlü bilişim ihtiyacını karşılayan ve operasyonlarını yöneten en önemli çözüm ortağı olmak için sizi beklemektedir.