Kompozitten Şaheserler Yaratmak Rakun'un İşi !

Karbonfiber Ürün Üretim Hizmetleri

Kompozit, özellikle prototip üretimi ve savunma bazlı üretimlerde önemli yer kaplayan bir markettir. Rakun, deneyimlediği önceki projelerinde ve personellerinin sahip lduğu deneyimler çerçevesinde, Karbonfiber, Fiberglass ve Aramid ürün üretimi konusunda profesyonel hizmetler vermektedir. Araştırma-geliştirme projeleri dışında da gerçek ürün üretimlerinde Rakun, dokümanteli ve rakipsiz hizmetiyle dikkat çeker.

Rakun olarak, Ürün Model Üretiminden Kalıplamaya, Kompozit Bazlı Üretim İşlemlerinden, Fırınlama ve Ürün Alma İşlemlerine Kadar geniş bir kompozit üretim spektrumunda hizmet vermektedir. Siz de Rakun ile iletişime geçin, kompozit üretiminde profesyoneller ile çalışın.

Modelleme ve Kalıplama Hizmeti

Rakun, ürün projelerinizde, model çıkartılmasından ürünün kalıplarının çıkartılması aşamasına kadar da size destek verebilir. Partner olarak çalıştığımız dizayn ve modelleme profesyonelleri ile ürün projenizin en detaylı modelleri çıkartılarak, kompozit üretime hazır kalıplama işlemlerini partner tesislerinde gerçekleştirir. Böylece sadece kompozit üretim hizmeti değil, dizayn ve test hizmetlerini de tek merkezden alabilir, güvenilir prototip üretimi yapabilirsiniz.

Özel Projeler ve Üretimler

Karbonfiber ve Fiberglass tabanlı özel üretim projeleriniz için Rakun en büyük yardımcınız. Özellikle araştırma-geliştirme projeleri ve ilgili kurumlar için geliştirilen özel ürün projelerinde, gizlilik ile çalışan Rakun ile çalışarak projelerinize değer katabilirsiniz.

Kompozit ve Kompozit Üretim Projeleriniz ile alakalı tüm iletişimlerinizde contact@rakun.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Kompozit Projeleriniz için İletişime Geçin !