Kurumsal Bilişim Ortağınız

Siz Yorulmayın

Rakun, kurumsal bakım anlaşması anlayışı ile, 7×24 kurumunuzun bilişim sistemlerinin her türlü probleminde ve her türlü bilişim tedarik süreçlerinizde yanınızda olmak için buradadır. Standart bakım anlaşması şirketlerinin aksine Rakun, tamamen mühendis kadrosu ile kurumunuza en iyi şekilde ve profesyonelce hizmet vermektedir. Amatörler ile değil gerçek mühendisler ve uzmanlar ile kurumunuzu güvenceye alın.

Yalnızca Size Odaklı Bir Ekip

Özellikle gelişmekte olan işletmelerin bilişim danışmanlığına ve profesyonel ortaklara ihtiyacı vardır. Rakun, tamamen bilişim ve çeşitli mühendislik dallarından oluşan kadrosu ile işletmenize en iyi bilişim danışmanlığını sağlar. Doğru ürünleri en iyi fiyatlar ile tedarik etmenize, kurulumlarına, kurumsal sistemlerinizin bakımına, kontrolüne ve güvende kalmanıza yardımcı olur. Rakun, sadece size özel bir ekip ile çalışır.

Rakun, işletmenizin büyüklüğüne bakmadan her zaman sizin için büyük düşünür. En küçük bilgisayar tamirinizle de ilgilenir, global bilişim projeleriniz için yurtdışında sizi temsil etmekle de. Kurumunuzun bilişim potansiyelini ve bilişim sistemleri ile gerçekleştirebilecekleri konusunda size en isabetli fikirleri verir. Fiyat olarak endişe edeceğiniz tek şey ise rakiplerinizin bu hizmete ödediği astronomik rakamlardır.

Kurumsal Bakım Anlaşmalarının Önemi ?

Kurum içi veya dışı bilişim sistemlerinizin sağlıklı çalışması önemlidir. Kurum içi bu işe özel bir personel çalıştırmak yerine Rakun ile bakım anlaşması yaparak hem giderlerinizi düşürürsünüz hem de ortak akıl ile güçlenen bir ekibin parçası olursunuz. Kurumunuzda herhangi özelleşmiş bir çalışana ihtiyaç duymadan, ihtiyacınız olan her operasyonda ve zamanda Rakun ekibi yanınızda olacaktır. Sanıyoruz, iş dünyasında bu çok daha akıllıca bir hamledir.