Kurumunuz için Profesyonel Medya Hizmetleri

PixelFoundry ile Görsel Şölen

Kurumunuz için detaylı şekilde planlanmış, renklerle bezenmiş ve kurumsallığınızı yansıtan medya hizmetlerini, neden konusunda uzman, GMK üyesi profesyonellerden sağlamayasınız ? Rakun, PixelFoundry olarak özelleştirdiği medya hizmetleri ile kurumunuzun medya ihtiyaçlarında her zaman sizin yanınızda.

Profesyonel tasarımcılarımız ile kurumunuz için Web Sitesi Planlama, Web Tasarımı, Web Kodlama, SEO, Grafiklendirme ve Entegrasyon işlemleri güvenilir ellerde gerçekleştirilir. Rakun ile kurumunuzun dijital çehreleri görsel şölen yaşar.

Havadan Görüntüleme Hizmetleri

Rakun ve PixelFoundry, sadece medya ile bağlı kalmadan, projeleriniz, kurumunuz veya diğer ihtiyaçlarınız için havadan görüntüleme hizmeti sunmaktadır. THK onaylı pilotlar ve Adobe Certified grafik derleyiciler ile, havadan görüntüleme işlemleriniz gerçekleştirilir, düzenlenir ve en iyi şekilde size teslim edilir. Rakun, havadan görüntüleme konusunda sadece hizmet vermemekte, aynı zamanda Milli UAV sistemleri konularında da araştırma-geliştirme çalışmalarını devam ettirmektedir.

Video Production ve Render Hizmeti

Kurumunuz veya projeleriniz için profesyonel video üretimi için Rakun yanınızda. Sony Vegas, Apple FinalCut ve Adobe AE ve Premier konusunda profesyonel personelimiz ile video üretimi konusunda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü Render alma işlemleriniz için de PixelFoundry bünyesinde yer alan bulut sunucuları üzerinden hızlı ve kaliteli rendering hizmetiyle de, projelerinizin yüksek kaliteli renderlarını hızlı ve güvenilir şekilde yaratabilirsiniz.

Medya Projeleriniz ile alakalı tüm iletişimlerinizde contact@rakun.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Medya Projeleriniz için İletişime Geçin !