Rakun, 2012 yılında genç profesyoneller tarafından temelleri atılan ve zaman içerisindeki ileri teknoloji projeleri ile birçok alanda kendini gösteren, yenilikçi, dinamik, hayalperest bir teknoloji firmasıdır. İlk zamanlar daha çok enerji ve üretim alanlarında projeler yapıyor olsa da, son yıllarda profesyonel kadrosunu bilgi teknolojileri alanına daha iyi güçlendirmis ve sistem, sunucu, network ve güvenlik çözümleri konusunda uzman hale gelmistir.

banner2

Prototipleri Biten Projelerimizden Bazıları

Walker, Biyonik Robotik Bacak Projesi, engelliler için tasarlanan, otonom bir yürüme robotudur. Sanayi Bakanlıgı Teknogirisim Sermaye Destegi ile birlikte prototip olarak üretilmistir.

Çankaya Üniversitesi ile beraber üretilen Çankaya Üniversitesi Günes Enerjili Araç Projesi, enerji ve üretim alanında iki yıl sürmüstür. Bu proje kapsamında ülkemizin ilk entegre motor devresi üretilmis olup, P&P(Push-Pull) adını verdigimiz sistem ülkemizde ilk kez denenmistir.

Hüdro Serisi Hidrojen Enerjili Araç Projeleri, Hacettepe Üniversitesi ile beraber gerçeklestirilen, hidrojenli prototip araç projesidir. Hacettepe Üniversitesi Hidrojen Aracı Chaos, Hollanda’da gerçeklestirilen dünya yarısında kendi kategorisinde dünya 7.si olmustur.

Şirket Künyesi

Ünvanı: Rakun Yazılım Bilgisayar Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ticaret Sicil Memurluğu: Ankara Ticaret Sicil Memurluğu

Ticaret Sicil Tescil Tarih: 25.05.2012

Ticaret Sicil Numarası: 314946

Vergi Dairesi ve No: Başkent VD – 7340681599

Mersis No: 0734068159900013

Destekleyen Kurumlar

footerlgn