Ne Kadar Güvendesiniz ?

Siber Güvenlik Analizlerinizi Rakun'la Gerçekleştirin

Rakun, Dell ve HP sunucu sistemlerinin temini, kurulumu, işletimi ve bakımı konularında hizmet vermektedir. Bu alanda Virtualization, Storage Control, Server Structure – Infrastructure ve sunucu sistemlerinin genel altyapısı ve yedek parçaları konularında da profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kurumsal sunucularınızı Rakun’a emanet edin !

Sunucu Hizmetlerimiz

Kurumsal veya operasyonel sunucularınızın kurulumu, işletimi ve bakımı çok önemlidir. Bu alanda profesyonel olarak hizmet veren Rakun, Microsoft Server Ailesi ve Apple OSX Server Ailesi platformlarında profesyonel sertifikalara sahip çalışanlar ile hizmet vermektedir. Kurumsal ve operasyonel sunucularınızı Rakun’a emanet edin, hem performans/maliyet oranında optimumu yakalayın, hem de profesyonellerle çalışarak kurumunuzu daha yüksek seviyelere taşıyın !

Sunucu Sistemleri Temini ve Kurulumu


Kurumsal Altyapı İncelemesi ve Raporlama


Sunucu İşletim ve Bakım Hizmetleri


Sunucu Yedek Parça Operayonları


Kurumsal Sanallaştırma Hizmetleri


Acil Durum Sunucu Operasyonları


Sunucu Sistemlerinin Önemi ?

network

Kurumsal arenada, müşteri ve çözüm ortağı arasındaki ilişki çok önemlidir. Günümüzün dijitalleşen dünyasında ise, güçlü bir bilgi iletişim altyapısı ise kurumlar için vazgeçilmez olmaktadır. Mail sistemlerinden, dosyalamaya, arşivlemeden, sanal konferans sistemlerine kadar herşeyin temelinde ise sunucu sistemlerinin güçlü ve profesyonelce yönetimi yatmaktadır. Buz dağının görünen kısmı uygulamalar ve operasyonlar olsa da görünmeyen ama en önemli kısmı sunucu altyapılarıdır. Bu alanda kurumunuz neden bir profesyonelle çalışmasın ?