Rakun'u Kuran Üretim Profesyonelleri Hizmetinizde !

Üretim Projeleri ve Ağır Sanayi Üretimleri

Üretim Projeleri ve Ağır Sanayi Üretimleri, her türlü projede ve operasyonda büyük yer tutmaktadır. Rakun, üretim alanında profesyonel kurucularından da gelen deneyim ile, üretim projelerinizde ve ağır üretim ihtiyaçlarınızda, dizayndan üretime, tüm işleyiş içerisinde yer alarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Katı Dizayn, CNC Bazlı Operasyonlar, Lazer Bazlı Operasyonlar, Kaynak ve Kaynak Testi, Ürün Geliştirme ve Ürün Üretimi, Dış Yüzey Operasyonları, Kesim ve Alüminyum Odaklı Projelerde Rakun ile çalışarak, üretim alanında profesyonel hizmet ve rakipsiz fiyatlar ile üretimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3 Boyutlu Üretim Hizmeti

Rakun, teknolojinin gelişimiyle doğru orantılı olarak üretim operasyonlarını da devamlı değerlendirir. Bu amaç ile 3 boyutlu yazıcı ile yapılan prototipleme, ürün geliştirimi ve araştırma-geliştirme çalışmalarına hız vermiş durumdadır. Üretim kanadı olan projelerinizde, profesyonel Zortrax yazıcılar ile 3 boyutlu ürünlerinizin tasarımından prototipe dönüşüne kadar olan aşamaları beraber gerçekleştirebiliriz.

Uluslararası Üretiminizi Geliştirin

Uluslararası işbirliklerimiz ve ilgili personelimiz ile, üretim projelerinize bağımlı kalmadan, hali hazırda sizin gerçekleştirdiğiniz ürünleri ve üretim teknolojilerinizi de, yurtdışındaki firmalara outsource olarak sağlayabilmekteyiz. Bu amaç ile Rakun ile iletişime geçen firmalara, ihracata başlamaları konusunda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Üretim İhtiyaçlarınız ve Üretim Projeleriniz ile alakalı tüm iletişimlerinizde contact@rakun.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Üretim Projeleriniz için İletişime Geçin !