Verilerinizi Kaybetmeyin

Veri Kurtarma-Şifreleme Hizmetleri

En önemli varlığımız, verilerimiz. Rakun, kaybettiğiniz verilerinizi gelişmiş kurtarma seçenekleri ve çok yüksek işlem güçlü bulut ve yerel sunucular sayesinde kurtarmanıza hem de önemli verilerinizi US Army standartlarında, en karmaşık algoritmalar ve bit değerleriyle şifrelemenize yardımcı olur. Verilerinizin güvenliği ve daimiyeti, Rakun için önceliklidir.

Veri Üzeri Çalışma Hizmetleri

Rakun, kurumunuz içerisinde veri şifreleme, veri kurtarma ve veri analizi gerçekleştirebileceğiniz özel HPC(High Performance Computing) sistemleri konusunda da hizmet vermektedir. Doğrudan kurumunuz içerisinde konumlandırabileceğiniz özel platform ile verilerinizi çok yüksek şifreleme standartlarına göre şifreleyebilir, çözebilir, en gelişmiş veri kurtarma algoritmalarını kurum içerisinde uygulayabilirsiniz.

Veri Analizi Hizmetleri


Veri Kurtarma ve Doğrulama Hizmetleri


Veri Şifreleme Hizmetleri


Karmaşık Şifreleme Çözme Hizmetleri


Bulut Veri Güvenliği Hizmetleri


Kurum İçi Veri Güvenliği Platformu Hizmetleri


Kurumumuzu Şifrelemek Neden Önemlidir ?

Kurumunuzun verileri kurumunuzun kaderini belirler. Bu yüzden Rakun, her zaman şifrelenmiş, korunmuş ve yedeklenmiş verinin sağlıklı olduğunu savunmaktadır. Kurumunuz içerisindeki tüm iletişimin özel cihazlar, protokoller ve platformlar ile korunmuş, şifrelenmiş ve saklanmış olması kurumunuzun gizliliği, akılcılığı ve güvenliği için çok önemlidir. Neden bu konuda Rakun ile çalışmayasınız ?