Uluslararası Dağıtım ve İşbirliği !

WERD Danimarka ile Güçlü İşbirliği

Rakun, Danimarka’nın önemli bilgi teknolojileri broadline dağıtıcısı olan WERD ile yürüttüğü işbirliği sayesinde, bilgi teknolojileri alanındaki global ürünlere anında erişim ve tedarik olanağına da sahiptir. Danimarka’da 1995’ten beri faaliyet gösteren WERD ile Rakun, Türkiye pazarında, özellikle sunucu-depolama ve yedek parça alanında işbirliği içerisinde operasyonlarda bulunmaktadır.

Bu işbirliği, Rakun müşterilerine, uluslararası bir tedarik ağına da sahip olma ve sunucu odaklı operasyonlarında ülke sınırlarına bağlı kalmama avantajını sağlarken, WERD’e de Türkiye pazarında güçlü bir ortak kazandırmış oluyor. Kurumunuz için en doğru seçim Rakun ile altyapı hizmetlerinizi yönetmektir.

Uluslararası Tedariğin Önemi

Ülkemizin hem sosyo-politik hem de jeolojik konumundan ve misyonundan ötürü, kimi zamanlarda operasyonlarınız, zaman ve mekan olarak takvim dışına çıkabilir. Bu gibi durumlarda, alternatif broadline dağıtıcılara ve işbirliklerine sahip olmanız büyük önem taşımaktadır. Rakun ve WERD, karşılıklı olarak jeopolitik konumlarını en iyi şekilde değerlendirerek, özellikle sunucu sistemleri alanında işbirliği içerisinde bu tedarik zincirini kıtalararasına taşımaktadır.

Köklü Broadline Dağıtıcı İlkesi

WERD’in köklü broadline dağıtıcı konumu ve HP, Dell ve Lenovo ürünlerindeki uluslararası deneyimi, Rakun işbirliği ile ülkemizde de müşterimiz için önemli bir avantaj yaratmaktadır. Yedek parça tedariğinin hızlandırılması, altyapı gerekliliklerinin ve malzemelerinin daha hızlı ve benzersiz olarak temin edilebilmesi, Rakun’u, bilişim altyapısı alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri haline getirmektedir.